Tiskové zprávy

Zpět na přehled
tiskových zpráv

Významný krok kupředu. Novým GOLD hlavním partnerem Komety se stala společnost Winning Group, její název ponese také aréna

Společnost Winning Group je dlouholetým partnerem HC Kometa Brno, nyní ovšem došlo k významnému posílení vzájemné spolupráce. Winning Group se stala GOLD hlavním partnerem klubu a svoji značku přenese i do názvu domovského stánku brněnských hokejistů. Ten nově zní: Winning Group arena. Událost je o to cennější, že přichází ve chvíli, kdy se nejen hokejový svět pere s nejistotou způsobenou pandemií koronaviru. Tento krok naopak Kometě přináší jistotu a stabilitu.

Extraligová sezona ještě nezačala, přesto už hokejisté HC Kometa Brno slaví velké vítězství. Novým GOLD hlavním partnerem klubu se stala úspěšná společnost Winning Group, která svoji značku přenese i do názvu stávajícího stadionu. Spojení dvou významných značek má logiku již z této podstaty, pointa je však pohádkově kouzelná: „Winning“ v angličtině znamená „vítězná“. Stejně tak vítězná touží být Kometa, aby mohla i nadále zářit na hokejovém nebi.

„Jsme velice hrdí na to, že se nám před začátkem nové sezony podařilo posílit spolupráci s tak významnou značkou, jakou je Winning Group. Věříme, že Kometa bude nyní ještě silnější, a že společně dosáhneme dalších velkých úspěchů. Uděláme maximum pro to, abychom byli úspěšní, a přinášeli našim skvělým fanouškům nadále radost. Podpis takovéto smlouvy je v dnešní době něco unikátního,“ uvedl majitel Komety Libor Zábranský. Když se na nás Kometa obrátila s možností významnější spolupráce, tak jsme brali automaticky, že nemůžeme zůstat stranou. Je to naše sociální a společenská odpovědnost vůči klubu z města, ve kterém žijeme a podnikáme. Navíc máme rádi hokej a zápasy Komety jsou pro nás relaxací po náročné práci. Kometě přejeme pro tento rok úspěšnou sezonu a těšíme se na spoustu vyhraných zápasů ve Winning Group Areně,“ sdělil Sebastian Wagner, předseda představenstva a majoritní akcionář Winning Group a.s.


Společnost Winning Group byla založena v roce 2016 a působí zejména v oblasti strojírenství, stavebnictví a developmentu na českém a německém trh