29. 1. 2020

Skupina Winning Group oznámila dne 29. 1. 2020 sjednocení svých stavebních společností pod novou značku Winning PS k datu 01. 02. 2020.

Po úspěšných akvizicích stavebních společností KALÁB – stavební firma a PMK Drill, které proběhly v loňském roce, vznikl spolu se společností PAMSTAV stavební holding Winning PS  s celkovým ročním obratem přes 1,1 mld. Kč.

“Vzhledem k tomu, že naše stavební společnosti více a více spolupracují, je jednotné jméno logická consequence. Přes používání jednotné značky pro veškeré naše aktivity v oblasti stavební výroby si slibujeme ještě větší obchodní a výrobní synergii.” uvádí Sebastian Wagner, předseda představenstva investiční skupiny Winning Group a.s.

V rámci sjednocení dojde k 1. 2. 2020 ke změnám názvů jednotlivých společností stavebního holdingu:

  • Společnost KALÁB – stavební firma, s.r.o. s ročním obratem 500 mil. Kč a 25letou tradicí na českém trhu bude přejmenována na Winning PS – stavební firma s.r.o.
  • Společnost PAMSTAV s.r.o. s ročním obratem 400 mil. Kč a svou specializací na železobetonové monolitické konstrukce bude přejmenována na Winning PS – Pamstav s.r.o.
  • Společnost PMK Drill s.r.o. s ročním obratem 200 mil. Kč a specializací na speciální zakládání staveb změní název na Winning PS – PMK Drill s.r.o.

Všechny společnosti zůstanou samostatnými fungujícími jednotkami, k fúzi nedojde.

Webové stránky nového stavebního holdingu Winning PS s.r.o. jsou dostupné na adrese www.winningps.cz.

Winning Group a.s.

Winning Group zastřešuje firmy z několika oblastí – stavebnictví a development, engineering, gastro, tisk skript a diplomových prací. Do portfolia Winning Group patří společnosti Winning Steel, Winning Estate, Winning Service, Winning People, Winning Gastro a stavební holding Winning PS. Filozofie Winning Group je postavená na zásadě výběru těch nejlepších manažerů a kreativních osobností, se kterými spolupracuje na úspěšných projektech. Díky tomuto přístupu se holding společností stále rozrůstá.

Holding Winning PS s.r.o.

Holding Winning PS s.r.o. nabízí svým zákazníkům komplexní portfolio služeb v oblasti stavebnictví. Zaměřuje se na speciální zakládání staveb, železobetonové monolitické konstrukce a generální dodávky pozemních staveb v oblastech průmyslové stavby, občanská vybavenost, bydlení a památky. Všechny společnosti holdingu mají mnohaleté zkušenosti ve svém oboru, přičemž prioritou je vždy kvalitně odvedená práce v dohodnutých termínech a cenách. 

Kontakt pro Média:

Winning Group a.s.

Ing. Lenka Volfová

lenka.volfova@be-winning.com

22. 5. 2020

Majoritní vlastník a lídr skupiny pan Sebastian P. Wagner kupuje prostřednictvím společnosti Winning SW Holding s.r.o. zbývající 30% podíl od společnosti WINNING ABS s.r.o., kterou vlastní pan Ing. Pavel Absolín. Tímto se společnost Winning SW Holding s.r.o. stala ke dni 14.05.2020 stoprocentním vlastníkem holdingu Winning Group a.s. Pavel Absolín bude i nadále pracovat na dosavadních […]

12. 5. 2020

První místo v kategorii Rekonstrukce staveb získal barokní Paarův zámeček v Pohořelicích a v kategorii Bytové stavby projekt “Vila domy Slunovrat“ v Brně.

15. 4. 2020

Sebastian Wagner, předseda představenstva holdingu Winning Group, poskytl rozhovor na téma koronavirové krize v ČR a Německu.