Senior Project Manager

Winning Estate

Developerská společnost Winning Estate s.r.o., člen skupiny Winning Group hledá kolegu do svého týmu na pozici:

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru stavebnictví VŠ/SŠ
  • Praxe v oboru minimálně 5 let
  • Orientace ve stavebních výkresech, základních technologiích výstavby, základy stavební ekonomie
  • Týmového ducha
  • Časovou flexibilitu a ochotu cestovat
  • Schopnost systémové práce a samostatnost
  • Vytrvalost a komunikační dovednosti při jednání s úřady
  • Smysl pro věc a jít za vytyčeným cílem

Náplň práce:

  • Vedení projektu s ostatními členy týmu
  • Koordinace a spolupráce s projektanty a dodavatelskou firmou stavby
  • Jednání na úřadech, hledání řešení, získat upřesnění požadavků legislativy
  • Vypracovávání a zajištění podkladů pro další rozhodovací procesy
  • Vedení a administrace agendy projektu
  • Podpora sales managera projektu

Nabízíme:

  • Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, která má jméno a stabilní ukotvení na trhu
  • Budete členem týmu s přátelskou atmosférou
  • Odpovídající platové ohodnocení s motivační složkou
  • Možnost osobní realizace
  • Profesní a kariérní růst
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, MultiSporta karta, mobil, notebook,…)

Pokud je pro Vás tato nabídka atraktivní a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete prosím Váš profesní životopis.

  • Max. file size: 128 MB.
  • Uchazeč o zaměstnání zasláním svého životopisu tímto uděluje svůj souhlas společnosti Winning Group a.s., se sídlem Křižíkova 2960/72, Královo Pole, 612 00 Brno, IČ: 06794050, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 7911 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala osobní údaje, které je uchazeč poskytl.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.