Project manager/statik

Winning Steel

Chceš vést a rozvíjet tým projektantů/statiků a zároveň uplatnit a rozvinout své schopnosti? Tak ve Winning Steel s.r.o.

Brněnská divize projektantů hledá autorizovaného inženýra v oboru statika.

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání ve stavebním oboru, min 10-15 let zkušeností na obdobné pozici
  • autorizace v oboru statika a dynamika staveb
  • technické myšlení (cit pro detail), přesnost, svědomitost
  • řízení projektů
  • aktivní přístup k řešení problémů
  • základní znalost práce na PC
  • dobrá znalost programů CAD (ISB Cad, Allplan vítána) i programu statických výpočtů (SCIA eng.)
  • znalost německého jazyka výhodou

Jaká je náplň práce?

  • vedení týmu projektantů
  • jednání se zákazníky
  • výpočty statiky a kontrola práce ostatních členů týmu
  • návrhy a statické posudky betonových, zděných či železobetonových konstrukcí včetně dopravních staveb
  • metodické vedení projektantů/statiků
  • spolupráce s naší německou kanceláří v Essenu
  • práce na zajímavých projektech (bytové domy, průmyslové stavby, vědecké objekty a mosty)

Co nabízíme?

  • zajímavou práci a přeshraniční spolupráci s prestižními projekčními kancelářemi
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu (možnost přerušit činnost během dne a pokračovat po přestávce, možnost i pracovat částečně v režimu home office)
  • přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí v Brně – Králově Poli s výbornou dostupností
  • práce na zajímavých projektech v ČR a Německu

K benefitům patří: jazykové kurzy NJ v pracovní době, Sodexo stravenky, Multisport karta, firemní akce, dovolená navíc (22 dnů na začátku a každý další rok o 1 den dovolené více)

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud je pro Vás tato nabídka atraktivní a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete prosím Váš profesní životopis.

  • Max. file size: 128 MB.
  • Uchazeč o zaměstnání zasláním svého životopisu tímto uděluje svůj souhlas společnosti Winning Group a.s., se sídlem Křižíkova 2960/72, Královo Pole, 612 00 Brno, IČ: 06794050, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 7911 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala osobní údaje, které je uchazeč poskytl.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.