8. 1. 2021

V nově vzniklé společnosti se třemi závody v Remscheidu, Duisburgu a Mnichově, s ročním obratem 200 milionů eur a tisícovkou zaměstnanců, pod kterou SONA nyní spadá, drží obě společnosti 50 procent hlasovacích práv. Manažerskou kontrolu má Sebastian Wagner, jediný akcionář investiční skupiny Winning Group, která se zaměřuje na oblast stavebnictví, strojírenství, developmentu a průmyslově-automobilový sektor.

„Partnerství s EPI je pro Winning Group a jeho další růst v automobilovém sektoru významný krok vpřed, vidíme také významný potenciál pro další rozvoj prostřednictvím akvizicí. Dohoda se silným partnerem tak pro nás byla logickým krokem a velmi mne její uzavření těší,“ říká Wagner pro Forbes.

Celý článek s komentářem partnerů si můžete přečíst zde.

 

 

 

20. 3. 2021

O Sebastianovi Wagnerovi, jeho společnosti Winning Group a spojení v automotiv s Křetinským a EPI se můžete dozvědět více v článku WIN-WIN GAME, který vyšel ve Forbes/03.

8. 1. 2021

Investiční skupina Winning Group a EP industries ve společném joint venture koupili německou firmu SONA BLW Germany. Začlení ji do stavebního holdingu již vlastněných firem pod názvem Winning Automotive.

8. 12. 2020

EP INDUSTRIES SE STANE AKCIONÁŘEM WINNING AUTOMOTIVE 8. prosince 2020 Remscheid / Německo, Praha a Brno / Česká republika