21. 1. 2019

Společnost KALÁB – stavební firma, s.r.o., s ročním obratem 500 mil. Kč a 25letou tradicí na českém trhu bude začleněna do holdingu Winning Group ve stavební divizi. „Jsem rád, že se nám podařilo získat do naší skupiny úspěšnou rodinnou firmu. S výhledem na aktivity naší společnosti PAMSTAV s.r.o., specializující se na provádění železobetonových monolitických konstrukcí a obkladačských prací, a zároveň společnosti Winning Estate s.r.o., zabývající se developerskými aktivitami, bylo pro nás logickým krokem rozšířit portfolio
o generálního dodavatele staveb. Vidíme zde velkou synergii a těšíme se na společnou budoucnost KALÁB – stavební firma a Winning Group,“
sdělil Sebastian Wagner, předseda představenstva Winning Group a.s.

Těší mě, že jsme ve skupině Winning Group našli stabilního a solidního partnera, který zajistí naší společnosti i nadále úspěšnou budoucnost. Aktivity naší rodiny se budou do budoucna intenzivněji věnovat developerské činnosti, kde vidíme velký potenciál růstu,“ říká Tomáš Kaláb, jednatel KALÁB – stavební firma, s.r.o.

 

Winning Group a.s.

Společnost Winning Group a.s. se zaměřuje na vyhledávání a rozjezd inovativních podnikatelských záměrů. „Vítáme zajímavé a originální ideje. Ať už od našich zaměstnanců, kterým umožňujeme je realizovat, tak i od dalších lidí zvenčí, kteří nás mohou oslovit jako mentora a investora pro svůj startup,“ říká Sebastian Wagner, předseda představenstva. Winning Group zastřešuje firmy z několika oblastí – stavebnictví a development, engineering a tisk skript a diplomových prací. Do portfolia Winning Group patří společnosti Winning Steel, Winning Estate, PAMSTAV a Winning People, která provozuje nadějný startup Tiskelnik.cz, propojující studenty a firmy. Filozofie Winning Group je postavená na zásadě výběru těch nejlepších manažerů, kreativních osobností, s nimiž spolupracuje na úspěšných projektech. Díky tomuto přístupu se holding společností stále rozrůstá.

 

KALÁB – stavební firma, s.r.o.

Tato rodinná stavební firma od roku 1993 dokončila více než 500 malých i velkých staveb. Již od svého založení si zakládá na tom, aby její zákazníci i dodavatelé měli ze vzájemné spolupráce dlouhodobě dobrý pocit. Mezi její nejvýznamnější a největší stavby patří zejména architektonicky zajímavá a konstrukčně složitá Odletová hala letiště v Brně – Tuřanech a rozsáhlý golfový areál Kaskáda v Jinačovicích.

 

 

Kontakt pro média:

Winning Group a.s.

Ing. Lenka Volfová | Marketing Manager

+420 727 922 509

lenka.volfova@be-winning.com

16. 7. 2020

Společnost Winning Estate, realizující stavbu Rezidence Bučovické terasy, Vás pomocí leteckých záběru provede právě probíhající stavbou. Video najdete níže v článku.

9. 6. 2020

Dvě z našich společností, Winning PS - stavební firma s.r.o. a Winning Steel s.r.o., se zapojily do unikátního projektu "Zelená firma" a získaly certifikát, který je opravňuje používat logo "Zelená firma".

2. 6. 2020

Ve čtvrtek 28. 5. 2020 a v pátek 29. 5. 2020 proběhly dny otevřených dveří na stavbě Rezidence Bučovické terasy, kterou realizuje jedna z našich developerských společností, Winning Estate s.r.o. Pro návštěvníky bylo přichystáno občerstvení a byli provedeni po areálu a po celé stavbě. Děkujeme všem za účast a budeme se těšit příště.