24. 8. 2018

Kromě tisku skript zdarma nově nabízí i nejlevnější diplomky a bakalářky

Praha, 2. 5. 2018 – Startup Tiskelník je výsledkem týmové práce nadšenců, kteří hledají stále nové cesty, jak podporovat studenty při studiu. K možnosti tisku studijních materiálů zdarma přidává služba nově také rychlý a cenově výhodný tisk diplomových a bakalářských prací, jejichž termíny odevzdání se nezadržitelně blíží.  

Služba funguje na jednoduchém principu, kdy se student kterékoliv vysoké školy v ČR zaregistruje na www.tiskelnik.cz a poté už může do aplikace nahrávat své studijní materiály k tisku. Celkem může každý student tisknout jednou měsíčně materiály v rozsahu od 30 do 180 barevných stran na papíře o gramáži 80g/m. Tiskelník zajistí také kvalitní vazbu v drátěném kroužkovém provedení a doručení do vybrané výdejny služby Zásilkovna.cz po celé ČR. To vše je pro studenty zcela zdarma, takže výrazně šetří nejen peníze, ale také čas – výtisk je hotový vždy do tří dnů od objednání a poté je předán dopravci.

Bez nutnosti za cokoliv platit mohou studenti služby Tiskelníku využívat díky sponzorům z řad velkých firem. Ti umísťují do patiček stránek vytištěných materiálů svá sdělení, zajímavé informace cílené na studenty přímo podle jejich oboru – nabídky stáží, tipy pro cestování, ale i různé slevové kupóny.

Tiskelník již získal mnoho pozitivních ohlasů od studentů, kteří si pochvalují kvalitu výsledných výtisků a přáli by si tisknout více materiálů měsíčně. Proto je nyní na www.tiskelnik.cz k objednání také prémiový tisk, který je možné využít po vyčerpání jednoho bezplatného výtisku měsíčně. Za poplatek, který je však stále velmi výhodný v porovnání s jinými službami, je možné objednávat i tisk a vazbu diplomových a bakalářských prací. Ty jsou tištěny na kvalitní papír až do rozsahu 240 stránek v ceně 1,8 Kč za černobílou a 5 Kč za barevnou stránku. Pro vazbu jsou na výběr modré a černé desky s hladkým povrchem a možností zlacení zdarma. Velkou výhodou je, že student ušetří mnoho času možností zadat tisk online a vyzvednout si hotovou diplomku v nejbližší Zásilkovně, přičemž za tento způsob dopravy také nemusí nic platit. To vše opět velmi rychle – výtisk je hotový vždy do 24 hodin a poté je předán dopravci.

Více informací na www.tiskelnik.cz

22. 5. 2020

Majoritní vlastník a lídr skupiny pan Sebastian P. Wagner kupuje prostřednictvím společnosti Winning SW Holding s.r.o. zbývající 30% podíl od společnosti WINNING ABS s.r.o., kterou vlastní pan Ing. Pavel Absolín. Tímto se společnost Winning SW Holding s.r.o. stala ke dni 14.05.2020 stoprocentním vlastníkem holdingu Winning Group a.s. Pavel Absolín bude i nadále pracovat na dosavadních […]

12. 5. 2020

První místo v kategorii Rekonstrukce staveb získal barokní Paarův zámeček v Pohořelicích a v kategorii Bytové stavby projekt “Vila domy Slunovrat“ v Brně.

15. 4. 2020

Sebastian Wagner, předseda představenstva holdingu Winning Group, poskytl rozhovor na téma koronavirové krize v ČR a Německu.