24. 8. 2018

Kromě tisku skript zdarma nově nabízí i nejlevnější diplomky a bakalářky

Praha, 2. 5. 2018 – Startup Tiskelník je výsledkem týmové práce nadšenců, kteří hledají stále nové cesty, jak podporovat studenty při studiu. K možnosti tisku studijních materiálů zdarma přidává služba nově také rychlý a cenově výhodný tisk diplomových a bakalářských prací, jejichž termíny odevzdání se nezadržitelně blíží.  

Služba funguje na jednoduchém principu, kdy se student kterékoliv vysoké školy v ČR zaregistruje na www.tiskelnik.cz a poté už může do aplikace nahrávat své studijní materiály k tisku. Celkem může každý student tisknout jednou měsíčně materiály v rozsahu od 30 do 180 barevných stran na papíře o gramáži 80g/m. Tiskelník zajistí také kvalitní vazbu v drátěném kroužkovém provedení a doručení do vybrané výdejny služby Zásilkovna.cz po celé ČR. To vše je pro studenty zcela zdarma, takže výrazně šetří nejen peníze, ale také čas – výtisk je hotový vždy do tří dnů od objednání a poté je předán dopravci.

Bez nutnosti za cokoliv platit mohou studenti služby Tiskelníku využívat díky sponzorům z řad velkých firem. Ti umísťují do patiček stránek vytištěných materiálů svá sdělení, zajímavé informace cílené na studenty přímo podle jejich oboru – nabídky stáží, tipy pro cestování, ale i různé slevové kupóny.

Tiskelník již získal mnoho pozitivních ohlasů od studentů, kteří si pochvalují kvalitu výsledných výtisků a přáli by si tisknout více materiálů měsíčně. Proto je nyní na www.tiskelnik.cz k objednání také prémiový tisk, který je možné využít po vyčerpání jednoho bezplatného výtisku měsíčně. Za poplatek, který je však stále velmi výhodný v porovnání s jinými službami, je možné objednávat i tisk a vazbu diplomových a bakalářských prací. Ty jsou tištěny na kvalitní papír až do rozsahu 240 stránek v ceně 1,8 Kč za černobílou a 5 Kč za barevnou stránku. Pro vazbu jsou na výběr modré a černé desky s hladkým povrchem a možností zlacení zdarma. Velkou výhodou je, že student ušetří mnoho času možností zadat tisk online a vyzvednout si hotovou diplomku v nejbližší Zásilkovně, přičemž za tento způsob dopravy také nemusí nic platit. To vše opět velmi rychle – výtisk je hotový vždy do 24 hodin a poté je předán dopravci.

Více informací na www.tiskelnik.cz

30. 5. 2019

Srdečně Vás zveme na slavnostní otevření zrekonstruované budovy Paarova zámečku. Slavnostní otevření se bude konat 27.6.2019 v 16:00 na adrese Paarův zámeček, Lidická 12, Pohořelice.

17. 4. 2019

Dne 11.4.2019 jsme se zúčastnili jednoho z největších pracovních veletrhů, ProfesiaDays.

25. 3. 2019

V sobotu 23.2.2019 proběhla úspěšná prohlídka prvního vzorového bytu v projektu Rezidence u zámku. Značný zájem účastníků ukazoval na velmi pěknou lokaci a moderní bytovou koncepci. K nastěhování již v dubnu.