Stavitelství.

Winning Steel s.r.o.

 

Jsme projekční společnost, která se specializuje na projektování statiky a strojírenských konstrukcí. Hlavním zaměřením je export na německý, švýcarský a rakouský trh s cílem expanze na další zahraniční trhy. Klientům dokážeme poskytovat excelentní služby na mezinárodní úrovni podložené zkušenostmi ze zahraničí. Náš zkušený vícejazyčný tým vám pomůže při jakémkoli CAD projektu od konstrukce, designu, 3D modelování až po dodávku technických výkresů. Nyní zaměstnáváme 50 projektantů, přičemž cílem je do roku 2020 rozšířit tým až pětinásobně.

Winning PS s.r.o.

 

Jsme stavební holding, který v rámci svých divizí svým zákazníkům nabízí komplexní portfolio služeb v oblasti stavebnictví svým zákazníkům komplexní portfolio služeb v oblasti stavebnictví. Do holdingu patří společnosti Winning PS – stavební firma s.r.o., Winning PS – Pamstav s.r.o. a Winning PS – PMK Drill s.r.o.

Společnost Winning PS – stavební firma s.r.o. nabízí pro  investory kompletní inženýrský servis. Realizuje generální dodávky pozemních staveb, rekonstrukce a opravy budov.

Společnost Winning PS – Pamstav s.r.o. se specializuje na provádění železobetonových monolitických konstrukcí a obkladačských prací. Monolitické konstrukce od stropů rodinných domů, opěrných stěn, propustků až po náročné betonové skelety. Zajišťuje dodávky a montáže keramických obkladů a dlažeb v interiérech i exteriérech.

Společnost Winning PS – PMK Drill s.r.o. disponuje výkonnými vrtacími soupravami DELMAG, SOILMEC a WIRTH, které jsou schopny realizovat velkoprůměrové vrty 600–1500 mm v geologických podmínkách ČR. Dále zajišťuje vlastními odborníky návrhy studií a projekty za účelem vlastní realizace hlubinného založení.

Winning Estate s.r.o.

 

Jsme developerská společnost, která se zabývá bytovou výstavbou. Dobře si uvědomujeme, jak důležitá je v našem oboru vynikající tržní reputace. Proto je naší filozofií dodávat spolehlivé služby při výstavbě bytových domů se stabilně vysokou kvalitou. Naším cílem je ročně realizovat 1–2 developerské projekty v regionu Brno a okolí.