Naše společnosti.

Winning PS

 

Jsme stavební holding, který svým zákazníkům nabízí komplexní portfolio služeb v oblasti stavebnictví. Do holdingu patří společnosti Winning PS – stavební firma s.r.o., Winning PS – Pamstav s.r.o. a Winning PS – PMK Drill s.r.o.

Společnost Winning PS – stavební firma s.r.o. nabízí pro  investory kompletní inženýrský servis. Realizuje generální dodávky pozemních staveb, rekonstrukce a opravy budov.

Společnost Winning PS – Pamstav s.r.o. se specializuje na provádění železobetonových monolitických konstrukcí a obkladačských prací. Monolitické konstrukce od stropů rodinných domů, opěrných stěn, propustků až po náročné betonové skelety. Zajišťuje dodávky a montáže keramických obkladů a dlažeb v interiérech i exteriérech.

Společnost Winning PS – PMK Drill s.r.o. disponuje výkonnými vrtacími soupravami DELMAG, SOILMEC a WIRTH, které jsou schopny realizovat velkoprůměrové vrty 600–1500 mm v geologických podmínkách ČR. Dále zajišťuje vlastními odborníky návrhy studií a projekty za účelem vlastní realizace hlubinného založení.

Winning BLW

 

Jsme výrobní společnost zaměřující se na přesné kování – především pro osobní automobily, nákladní automobily a průmyslové aplikace. Disponujeme širokou škálou technologií, které zákazníkům poskytují efektivní řešení. Precizně kované díly poskytují optimální spojení funkčních požadavků, které jsou kladeny moderními vysoce výkonnými hnacími ústrojími na konstrukci dílů a bezpečnost, spolu s maximalizací kvality a minimalizací nákladů. Důraz je kladen především na vysoce přesné komponenty využívající kombinaci kování za tepla a tváření za studena.

Winning Steel s.r.o.

 

Jsme projekční společnost, která se specializuje na projektování statiky a strojírenských konstrukcí. Hlavním zaměřením je export na německý, švýcarský a rakouský trh s cílem expanze na další zahraniční trhy. Klientům dokážeme poskytovat excelentní služby na mezinárodní úrovni podložené zkušenostmi ze zahraničí. Náš zkušený vícejazyčný tým vám pomůže při jakémkoli CAD projektu od konstrukce, designu, 3D modelování až po dodávku technických výkresů. Nyní zaměstnáváme 50 projektantů, přičemž cílem je do roku 2020 rozšířit tým až pětinásobně.

Winning Estate s.r.o.

 

Jsme developerská společnost, která se zabývá bytovou výstavbou. Dobře si uvědomujeme, jak důležitá je v našem oboru vynikající tržní reputace. Proto je naší filozofií dodávat spolehlivé služby při výstavbě bytových domů se stabilně vysokou kvalitou. Naším cílem je ročně realizovat 1–2 developerské projekty v regionu Brno a okolí.

Winning People s.r.o.

 

Jsme společnost zaměřující se na služby kvalitního tisku pro studenty. Naší hlavní aktivitou je provoz webu www.tiskelnik.cz, poskytujícího studentům  tiskové služby sponzorované potenciálními zaměstnavateli nebo inzerujícími společnostmi. Propojujeme studenty s firmami a přinášíme jim kvalitní provedení za cenově velmi výhodných podmínek bez dalších nákladů. Nabízíme i prémiový tisk a tisk i vazbu diplomových a bakalářských prací. Cílem společnosti je rozšíření svých služeb o zprostředkování zaměstnání. 

Winning Gastro s.r.o

 

Jsme společnost provozující dvě restaurace  Vittorio restaurant, zaměřující se na středomořskou kuchyni, a Pavillon Steak House, zaměřený na steaky v newyorském stylu.

Vittorio restaurant nabízí příjemné posezení nejen uvnitř restaurace, ale i na zahrádce nebo ve skvěle zásobeném Wine baru. Restaurace je v provozu od září 2019.

Pavillon Steak House nabízí zážitek ve stylu newyorkského steakhousu v příjemném prostředí restaurace, baru i zahrádky uprostřed brněnského parku.

Winning Service s.r.o

 

Jsme bezpečnostní agentura se specializací na fyzickou ostrahu. O bezpečí a ochranu klientů se staráme přes 5 let, na poli bezpečnostních agentur ale rozhodně nejsme žádnými nováčky. Navazujeme na činnost bezpečnostní služby BS PAMIR s.r.o., která úspěšně funguje již od roku 1997. Své zaměstnance si pečlivě vybíráme, školíme i kontrolujeme. Jsme certifikovaným poskytovatelem náhradního plnění.