Naše společnosti.

Winning Steel s.r.o.

 

Jsme projekční společnost, která se specializuje na projektování statiky a strojírenských konstrukcí. Hlavním zaměřením je export na německý, švýcarský a rakouský trh s cílem expanze na další zahraniční trhy. Klientům dokážeme poskytovat excelentní služby na mezinárodní úrovni podložené zkušenostmi ze zahraničí. Náš zkušený vícejazyčný tým vám pomůže při jakémkoli CAD projektu od konstrukce, designu, 3D modelování až po dodávku technických výkresů. Nyní zaměstnáváme 50 projektantů, přičemž cílem je do roku 2020 rozšířit tým až pětinásobně.

Winning PS s.r.o.

 

V průběhu roku 2020 budou společnosti PAMSTAV s.r.o. a KALÁB – stavební firma, s.r.o. společně začleněny pod společnost Winning PS s.r.o., která spadá do holdingu Winning Group a.s. Společnost PAMSTAV s.r.o. se specializuje na provádění železobetonových monolitických konstrukcí a obkladačských prací. Má více než 20 let zkušeností v oboru. Oblast podnikání, původně zahrnující hlavně Brno a Prahu, rozšiřuje o další regiony ČR. Cílem společnosti je stát se jedním z nejvýznamnějších českých výrobců monolitických konstrukcí. O postupném naplňování této výzvy svědčí také rychlý růst obratu během pouhých dvou let ze startovních 40 mil. Kč na současných 500 mil. Kč ročně. Společnost KALÁB – stavební firma s.r.o. je rodinná stavební firma, která od roku 1993 dokončila více než 500 malých i velkých staveb. Již od svého založení si zakládá na tom, aby zákazníci i dodavatelé měli ze vzájemné spolupráce dlouhodobě dobrý pocit.

Winning Estate s.r.o.

 

Jsme developerská společnost, která se zabývá bytovou výstavbou. Dobře si uvědomujeme, jak důležitá je v našem oboru vynikající tržní reputace. Proto je naší filozofií dodávat spolehlivé služby při výstavbě bytových domů se stabilně vysokou kvalitou. Naším cílem je ročně realizovat 1–2 developerské projekty v regionu Brno a okolí.

Winning People s.r.o.

 

Jsme společnost zaměřující se na služby kvalitního tisku pro studenty. Naší hlavní aktivitou je provoz webu www.tiskelnik.cz, poskytujícího studentům  tiskové služby sponzorované potenciálními zaměstnavateli nebo inzerujícími společnostmi. Propojujeme studenty s firmami a přinášíme jim kvalitní provedení za cenově velmi výhodných podmínek bez dalších nákladů. Nabízíme i prémiový tisk a tisk i vazbu diplomových a bakalářských prací. Cílem společnosti je rozšíření svých služeb o zprostředkování zaměstnání. 

Winning Service s.r.o

 

Jsme bezpečnostní agentura se specializací na fyzickou ostrahu. O bezpečí a ochranu klientů se staráme přes 5 let, na poli bezpečnostních agentur ale rozhodně nejsme žádnými nováčky. Navazujeme na činnost bezpečnostní služby BS PAMIR s.r.o., která úspěšně funguje již od roku 1997. Své zaměstnance si pečlivě vybíráme, školíme i kontrolujeme. Jsme certifikovaným poskytovatelem náhradního plnění.

Winning Gastro s.r.o

 

Jsme společnost provozující restauraci Vittorio, zaměřující se na středomořskou kuchyni. Restaurace bude v provozu od září 2019.