Speciální produkty.

Winning People s.r.o.

 

Jsme společnost zaměřující se na služby kvalitního tisku pro studenty. Naší hlavní aktivitou je provoz webu www.tiskelnik.cz, poskytujícího studentům bezplatné tiskové služby sponzorované potenciálními zaměstnavateli nebo inzerujícími společnostmi. Propojujeme studenty s firmami a přinášíme jim kvalitní provedení za cenově velmi výhodných podmínek bez dalších nákladů. Nabízíme i prémiový tisk a tisk i vazbu diplomových a bakalářských prací.

Winning Gastro s.r.o

 

Jsme společnost provozující restauraci Vittorio, zaměřující se na středomořskou kuchyni. Restaurace nabízí příjemné posezení nejen uvnitř restaurace, ale i na zahrádce nebo ve skvěle zásobeném Wine baru. Restaurace je v provozu od září 2019.

Winning Service s.r.o

 

Jsme bezpečnostní agentura se specializací na fyzickou ostrahu. O bezpečí a ochranu klientů se staráme přes 5 let, na poli bezpečnostních agentur ale rozhodně nejsme žádnými nováčky. Navazujeme na činnost bezpečnostní služby BS PAMIR s.r.o., která úspěšně funguje již od roku 1997. Své zaměstnance si pečlivě vybíráme, školíme i kontrolujeme.