Naše segmenty

Strojírenství

Nejsilnějším segmentem jak z pohledu výkonosti, tak z hlediska odbornosti a vize našeho CEO Sebastiana Wagnera je beze sporu strojírenství. Za poměrně krátkou dobu jsme v tomto oboru vyrostli v silného hráče, který především na německém trhu dodává pro elitní odběratele.

Základní kámen strojírenskému pilíři položil náš inženýrský tým z Winning Steel, který se specializuje mimo jiné na projektování atypických strojů a automatizací pro strojírenskou výrobu nebo na vývoj hybridních převodovek. Byla to ale zejména akvizice německé Winning BLW, která významně rozšířila náš záběr o expertízu ve výrobě precizních kovaných dílů pro osobní i nákladní automobily a průmyslové aplikace.

Předchozí bohaté zkušenosti řady našich top manažerů předurčují segment strojírenství k tomu, aby se stal vlajkovou lodí Winning Group, ať už na poli hospodářských výsledků nebo inovací.

 

 

 

Stavitelství

Historicky první a dodnes klíčový pilíř Winning Group se zaměřuje na stavebnictví. Díky odbornému řízení, a především jasné vizi jsme vybudovali takřka od nuly realizátora staveb od speciálního zakládání přes železobetonové konstrukce až po uskutečnění generálních dodávek.

V rámci tří společností nabízíme komplexní portfolio služeb. Winning PS – stavební firma realizuje dodávky pozemních staveb, rekonstrukce a opravy budov. Winning PS – Pamstav se specializuje na železobetonové monolitické konstrukce, které dodává největším stavebním projektům v ČR. Winning PS – PMK Drill provádí pilotové zakládání staveb a návrhy studií za účelem hlubinného zakládání.

Tým Winning PS má rád výzvy a chce tvořit zajímavé projekty pro top investory. Stavební holding tak zůstává stěžejní oporou celé skupiny a je připraven k dalšímu růstu, ať už skrze akvizice či expanze na nové trhy či do nových segmentů, jakými jsou liniové stavby jako železnice nebo silnice.

 

 

Vybudovali jsme jednu z největších českých projekčních kanceláří Winning Steel, jejíž inženýři projektují statiku primárně pro velké stavby na německém trhu, který obsluhuje naše obchodní zastoupení Winning Deutschland.

Náš mladý vícejazyčný tým, který se meziročně rozrůstá až o dvacet nových projektantů, se podílí na významných projektech, jako jsou například urychlovač částic nebo osmadvacetipatrový mrakodrap. Zvládneme jakýkoliv CAD projekt od konstrukce, desginu, 3D modelování až po dodávku technických výkresů.

Klientům dodáváme excelentní produkt na mezinárodní úrovni, devadesát procent z nich se k Winning Steel také opakovaně vrací.

 

 

 

Náš stavebnický segment přirozeně doplňuje silná divize developmentu. Winning Estate si zakládá na přímém, férovém a pro klienty výhodném prodeji realit bez zprostředkovatele. Podobně jako v ostatních segmentech, i v realitách dbáme především na solidní základy, tedy bezchybně odvedené práce od projekce až po samotnou realizaci.

Jako developer a zároveň generální dodavatel dlouhodobě udržujeme velmi dobré vztahy jak se subdodavateli, u nichž vybíráme zásadně dle kvality a spolehlivosti, tak s koncovými zákazníky, pro které jsme partnerem, o nějž se mohou bezpodmínečně opřít.

Každý rok se důkladně věnujeme jednomu až dvěma rezidenčním projektům v nadstandardní kvalitě, svou působnost ale budeme rozšiřovat také na průmyslové nemovitosti.

 

www.rezidence-bucovice.cz

www.vilyulesa.cz

www.domy-padochov.cz

 

Speciální produkty

Žádný z pilířů neodráží náš entuziasmus a chuť přijímat nové výzvy tak jako speciální produkty. Iniciativě a představivosti se snažíme dát ve Winning Group volný průchod, a tak se čas od času věnujeme také projektům, které nám připadají neotřelé, prospěšné nebo nás zkrátka jen baví.

Náš neúnavný tým z Winning Gastro tak dokázal od nuly vybudovat nejlepší restauraci v Brně, Winning Service poskytuje solidní pracovní podmínky více než stovce pracovníkům v invalidním důchodu a Winning People umožnil chytrou symbiózou uspokojit jak poptávku studentů po levných učebních materiálech, tak potřeby inzerentů a personálních agentur.

Pokud nám dávají smysl a nalezneme dostatečnou motivaci, start-upům říkáme ve Winning Group jasné ano.

 

www.vittoriorestaurant.cz

www.pavillonsteakhouse.cz

 

 

www.tiskelnik.cz