15. 4. 2020

Novinám Offenburger Tageblatt a internetovému zpravodajství Baden online poskytl Sebastian Wagner, předseda představenstva holdingu Winning Group, rozhovor na téma koronavirové krize v ČR a Německu. V rozhovoru se věnoval rozdílům ve vládních opatřeních proti této krizi v jednotlivých zemích a také jejich dopad na celkovou krizi. Zmínil se i o rizikách krize na společnosti Winning Group a opatřeních ve společnosti.

Celý rozhovor najdete na: https://www.bo.de/lokales/offenburg/sebastian-wagner-verfolgt-die-corona-krise-in-zwei-laendern

20. 3. 2021

O Sebastianovi Wagnerovi, jeho společnosti Winning Group a spojení v automotiv s Křetinským a EPI se můžete dozvědět více v článku WIN-WIN GAME, který vyšel ve Forbes/03.

8. 1. 2021

Investiční skupina Winning Group a EP industries ve společném joint venture koupili německou firmu SONA BLW Germany. Začlení ji do stavebního holdingu již vlastněných firem pod názvem Winning Automotive.

8. 12. 2020

EP INDUSTRIES SE STANE AKCIONÁŘEM WINNING AUTOMOTIVE 8. prosince 2020 Remscheid / Německo, Praha a Brno / Česká republika