15. 4. 2020

Novinám Offenburger Tageblatt a internetovému zpravodajství Baden online poskytl Sebastian Wagner, předseda představenstva holdingu Winning Group, rozhovor na téma koronavirové krize v ČR a Německu. V rozhovoru se věnoval rozdílům ve vládních opatřeních proti této krizi v jednotlivých zemích a také jejich dopad na celkovou krizi. Zmínil se i o rizikách krize na společnosti Winning Group a opatřeních ve společnosti.

Celý rozhovor najdete na: https://www.bo.de/lokales/offenburg/sebastian-wagner-verfolgt-die-corona-krise-in-zwei-laendern

9. 6. 2020

Dvě z našich společností, Winning PS - stavební firma s.r.o. a Winning Steel s.r.o., se zapojily do unikátního projektu "Zelená firma" a získaly certifikát, který je opravňuje používat logo "Zelená firma".

2. 6. 2020

Ve čtvrtek 28. 5. 2020 a v pátek 29. 5. 2020 proběhly dny otevřených dveří na stavbě Rezidence Bučovické terasy, kterou realizuje jedna z našich developerských společností, Winning Estate s.r.o. Pro návštěvníky bylo přichystáno občerstvení a byli provedeni po areálu a po celé stavbě. Děkujeme všem za účast a budeme se těšit příště.

22. 5. 2020

Majoritní vlastník a lídr skupiny pan Sebastian P. Wagner kupuje prostřednictvím společnosti Winning SW Holding s.r.o. zbývající 30% podíl od společnosti WINNING ABS s.r.o., kterou vlastní pan Ing. Pavel Absolín. Tímto se společnost Winning SW Holding s.r.o. stala ke dni 14.05.2020 stoprocentním vlastníkem holdingu Winning Group a.s. Pavel Absolín bude i nadále pracovat na dosavadních […]