15. 4. 2020

Novinám Offenburger Tageblatt a internetovému zpravodajství Baden online poskytl Sebastian Wagner, předseda představenstva holdingu Winning Group, rozhovor na téma koronavirové krize v ČR a Německu. V rozhovoru se věnoval rozdílům ve vládních opatřeních proti této krizi v jednotlivých zemích a také jejich dopad na celkovou krizi. Zmínil se i o rizikách krize na společnosti Winning Group a opatřeních ve společnosti.

Celý rozhovor najdete na: https://www.bo.de/lokales/offenburg/sebastian-wagner-verfolgt-die-corona-krise-in-zwei-laendern

22. 5. 2020

Majoritní vlastník a lídr skupiny pan Sebastian P. Wagner kupuje prostřednictvím společnosti Winning SW Holding s.r.o. zbývající 30% podíl od společnosti WINNING ABS s.r.o., kterou vlastní pan Ing. Pavel Absolín. Tímto se společnost Winning SW Holding s.r.o. stala ke dni 14.05.2020 stoprocentním vlastníkem holdingu Winning Group a.s. Pavel Absolín bude i nadále pracovat na dosavadních […]

12. 5. 2020

První místo v kategorii Rekonstrukce staveb získal barokní Paarův zámeček v Pohořelicích a v kategorii Bytové stavby projekt “Vila domy Slunovrat“ v Brně.

15. 4. 2020

Sebastian Wagner, předseda představenstva holdingu Winning Group, poskytl rozhovor na téma koronavirové krize v ČR a Německu.